Venus Versa - הדור הבא בטיפולי הפנים ומיצוק העור

Venus Versa - הדור הבא בטיפולי הפנים ומיצוק העור


סובל מצלקות אקנה?  זקוקה לחיטוב ולמיצוק העור?  זקוקים לעיצוב הגוף?

Venus Versa - המהפכה העולמית בחידוש העור!

כידוע, אחד מהאלמנטים הבולטים ההופכים מכון לטיפוח היופי למכון טיפוח יופי טוב, הוא היכולת שלו לעמוד בקצב החידושים והעדכונים הבלתי פוסקים שמציע תחום הטיפוח. ידע עדכני, חומרים חדשים, טכניקות חדשניות, ציוד מתקדם - כולם שייכים לגורמים שהופכים את המכון שלנו, מכון היופי של שלי ליטאי, למכון מוביל בתחום טיפולי הפנים ומיצוק העור.

חשוב שתדעו, כי בנוסף לידע ולניסיון שרכשה שלי לעצמה באמצעות השתתפות קורס רוקחות איכותי ומתקדם (שכלל רקיחתם של חומרי גלם טבעיים, שימוש שמנים אתריים וכן הלאה), אנחנו במכון מקפידים על שימוש בחמרי הגלם האיכותיים, היעילים והבטוחים ביותר הקיימים כיום בתחום (המוצרים שאיתם אנחנו עובדים איתם מתוצרת של חברת KD Cure), ומקפידים על שימוש במכשור האיכותי והבטוח ביותר, לדוגמה, הידיות של ונוס ורסה.
 

אילו טיפולים אפשר לקבל וכיצד הם מתבצעים?

ידית הפרקשיונל
הידית עושה שימוש בתבנית של 160 ״מחטים״ שמשדרות זרמים מבוקרים לרקמות העור, ובכך יוצרות רשת צפופה של פציעות מיקרוסקופיות מבוקרת בעור המטופל. מייד לאחר מכן, העור מתחיל בתהליכי ריפוי והתחדשות ולאחר כמה ימים מתחדש והופך לשכבת עור חדשה לגמרי.
במקביל, גורמת ידית הפרקשיונל לחימום נקודתי בעומק הרקמות ולהידוקו המיידי של העור שעבר את הטיפול. השליטה על רמות עוצמת הזרמים ועל עומק החדירה לעור מאפשרות לנו במכון לטפל גם בבעיות קיצוניות יותר כחטטים, צלקות שהן תוצאה של אקנה וסימני מתיחה.


ידית הדיימונד
הידית עושה שימוש בטכנולוגיה גלי הרדיו (RF) הנפוצה בתחומי הרפואה האסתטית השונים. כידוע, גלי רדיו מעודדים את ייצור הקולגן והאלסטין בעור, ובכך, הם גורמים למתיחתו, הידוקו והרמתו.

הטיפול בידית הדיימונד מרגיע וגורם לניקוז לימפטי ולהאצת חילוף החומרים, כך שמטופלים רבים במהלכו. לידית זו טוויסט מעניין, מאחר והיא משולבת גם בטכנולוגיית פולסים אלקטרומגנטיים הגורמת ליצירת התאים שמייצרים קולגן וליצירתם של נימי דם חדשים, דבר המאפשר לנו לטפל ב"עיגולים" הכהים שמתחת לעיניים.


ידית הפוטופיישל או הפוטורג'ובנישן

בידית זו נעשה שימוש בפולס העצמתי של קרן המזהה את מצבורי המלנין העודפים בעור, פוגעת בהם וגורמת להרס מבוקר שלהם. באופן זה, הידית מסייעת לנו לטפל בכתמי פיגמנטציה ובנימי דם, מאזנת את גוון העור המטופל ומעודדת תהליכים חידוש רקמות עור. בסופו של הטיפול, העור המטופל חלק, אחיד, בריא וזוהר.
 
כמו שתוכלו לשים לב, בחרנו להשתמש בטכנולוגיות הבטוחות והיעילות ביותר, מכיוון שבצד השגת התוצאות, חשוב לנו לספק לכל אחד ואחת מלקוחותינו חוויית טיפול נעימה ובטוחה.
 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

הדגמת טיפול הטרייבלה היוקרתי שלנו מאת הקליניקה של הפלסטיקאי הכי בכיר בהוליווד ד"ר ג'ייסון;
 
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

ויצמן 34, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

שלי ליטאי - מרכז לטיפולי יופי מתקדמים