שיזוף במקלחון


שיזוף במשך זמן ממושך בשמש ידוע כמסוכן מבחינה בריאותית וגם פוגע בעור מבחינה אסתטית בכך שהוא גורם ליציאת נמשים וכתמי פיגמנטציה. לכן, שיזוף במקלחון הפך למבוקש מאוד. שיזוף במקלחון הוא שיטת שיזוף המועדפת על רבים. כיוון שהשיזוף נעשה בעמידה יש בו שמירה על היגיינה, הוא קצר וממוקד ומאפשר להשתזף באופן אחיד בכל חלקי הגוף כי נעשה באופן אינטימי. מכון היופי והשיזוף של שלי ליטאי בכפר סבא מציע שיזוף במקלחון ומבטיח תוצאות מעולות לאורך זמן.

מכונת שיזוף בהתזה

שיזוף במקלחון הוא רק שיטה אחת שמציע המכון של שלי ליטאי. מתוך רצון לאפשר לכל אחד לבחור את השיטה המתאימה לו, במכון מוצעת גם מכונת שיזוף בהתזה. בשונה משיזוף במקלחון בה נורות המפיצות קרניים אולטרה סגולות, במכונת שיזוף בהתזה מותזת תמיסת שיזוף באיכות מעולה. הבדל נוסף בין שתי השיטות הוא שהתפעול של מכונת שיזוף בהתזה נעשה על ידי איש מקצוע מיומן.

התזה שיזוף

להתזה שיזוף ישנם יתרונות רבים ובולטים על פני שיזוף בשמש. כמו שיזוף במקלחון, גם התזה שיזוף הנעשית בצורה נכונה לא תפגע בעור ולא תגרום ליציאת נמשים או היווצרות קמטים, מה שיכול לקרות עם הזמן כשמדובר על שיזוף בשמש. עם זאת, חשוב לזכור כי התזה שיזוף הוא עדיין סוג של שיזוף ולכן אם יעשה על ידי אדם שאינו מכיר היטב את התחום ולא עבר הכשרה מתאימה יכולים להגרם נזקים כמו אדמומיות, כתמים על העור ועוד. במכון של שלי ליטאי מועסקים רק אנשי מקצוע מנוסים שעברו הכשרה מתאימה. שלי עצמה למדה את כל מקצועות היופי וממשיכה להתפתח ולעבור השתלמויות, הכל כדי לאפשר ללקוחות שיזוף במקלחון שיביא לתוצאות מעולות ללא נזקים.

מכונת שיזוף בעמידה

כאש ר השיזוף נעשה במקלחון שיזוף ישנה מכונת שיזוף בעמידה המפיצה את הקרניים באופן מבוקר. מכונת שיזוף בעמידה מפיצה את הקרניים בהתאם לרצון הלקוח- על פי סוג העור שלו ומידת השיזוף אליה ירצה להגיע. לכן, גם כאן, לפני תחילת השיזוף נעשה כיוון של המכונה על ידי איש מקצוע . התאמת השיזוף .לכל אחד באופן אישי נחוצה בכדי לקבל את התוצאות המתאימות ובכדי לא לפגוע בעור. במכון השיזוף של שלי ליטאי מכונת שיזוף בעמידה תטופל לפני תחילת השיזוף על ידי אחד מאנשי הצוות  המיומנים. רוצים לטפח את עצמכם עוד מעבר לשיזוף במקלחון? אצל שלי ליטאי תוכלו לעבור מגוון טיפולים כמו הסרת שיער בלייזר, בניית ציפורניים, איפור מקצועי ועוד.

 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

רוטשילד 78, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

קליניקת שלי ליטאי - קליניקה להסרת שיער