שיזוף בהתזה


אנשים רבים אוהבים את המראה השזוף, אך חוששים להשתזף לאורה של השמש, מתוך חשש מהנזקים הבריאותיים שקרניה יכולים לגרום וגם מכיוון שהתוצאות של שיזוף טבעי הן לא אחידות.

החדשות הטובות עבור אותם אנשים הן שבאפשרותם ליהנות משיזוף שהוא גם אחיד, גם בגוון הרצוי וגם נטול נזקים כמו: כתמי פיגמנטציה, קמטים ונמשים – הדרך להשגת המטרה היא באמצעות שיזוף בהתזה.

שיזוף בהתזה מאפשר ליהנות מגוון עור שחום ומחמיא, בכל עונות השנה, מבלי החשש מנזקים או מתופעות לוואי כאלו ואחרות המהוות ברוב המקרים את נחלת השיזוף.

הליך שיזוף בהתזה

הליך שיזוף בהתזה מתבצע באמצעות טכנולוגיות מתקדמות שיכולות להיות אקדח שיזוף ייעודי וחדשני או טורבינת אוויר – שני המכשירים פולטים בצורה אחידה את לחץ האוויר וזה מה שיוצר את המראה האחיד והמרשים של השיזוף.

תוצאת השיזוף המבוקשת מוצגת תוך זמן קצר – כל עוד היא כאמור, מתבצעת באמצעות שימוש במכשירים חדשניים ומתקדמים ועל ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון והיכרות מקיפה עם השיטה.

היתרונות של שיזוף בהתזה

שיזוף בהתזה אשר מתבצע באופן מקצוע תוך שימוש בתמיסת שיזוף ברמה גבוהה ועל ידי אנשי מקצוע מובילים, לא יהיה כרוך בסיכונים ובעיקר בהשוואה לשיזוף בשמש.

שיטת שיזוף בהתזה מתאימה עבור כולם, גברים ונשים בטווח רחב של גילאים.

התוצאות של השיטה מתקבלות באופן מידי – כאשר שעות בודדות אחרי הליך השיזוף העור ממשיך להתכהות – ניתן ליהנות מהמראה השזוף אשר התקבל למשך תקופת זמן של כעשרה ימים – כאשר השיזוף הינו בעל עמידות גבוהה.

אם גם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות אשר טמונות בהליך שיזוף בהתזה – מכון היופי של שלי ליטאי יהווה ככתובת הנכונה להשגת המטרה.

במכון היופי של שלי ליטאי מקפידים לעשות שימוש בטכנולוגיות החדשניות והיעילות ביותר עבור המטרה, כאשר התוצאות המושגות הינן מושלמות וחלקות – ללא כתמים או סימנים אחרים.

מידת השיזוף תהיה מותאמת לבקשות של המטופלות והמטופלים.

אז אם גם אתם מעוניינים ליהנות מהליך יעיל ואיכותי של שיזוף בהתזה אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם שלי ליטאי – מכון יופי.
 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

רוטשילד 78, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

קליניקת שלי ליטאי - קליניקה להסרת שיער