שיזוף בהתזה בשרון


המראה השזוף הוא חלומם של רבים, אך לא לכולם יש את סוג העור המשתזף בקלות ובאופן כללי שיזוף בשמש באופן מכוון כבר ידוע שנים כמסוכן ובעל השלכות רבות גם לטווח הקרוב וגם לרחוק. לכן שיטות השיזוף שנעשות במכוני שיזוף באופן מבוקר שאינו מסכן את בריאות העור מעוררות התלהבות רבה. ישנם מכוני שיזוף המציעים שיזוף בהתזה בשרון וגם מיטת שיזוף בעמידה כך שהלקוח יכול לבחור את השיטה המתאימה לו. מכון השיזוף והיופי של שלי ליטאי אחד המכונים המבוקשים המציע שיזוף בהתזה בשרון.

שיזוף בהתזה במרכז

במכוני שיזוף המציעים שיזוף בהתזה במרכז נעשה שימוש באקדח יעודי או טורבינת אוויר המתיזה את תמיסת השיזוף בלחץ שמביא לכך שתיספג בעור היטב. את ההתזה חשוב שיבצע רק מטפל מיומן ובעל ניסיון אשר קיבל הכשרה לבצע שיזוף בהתזה. מכון השיזוף של שלי ליטאי ידוע בתור מכון שיזוף המציע שיזוף בהתזה במרכז ברמה הגבוהה ביותר. זאת בשל שימוש בתמיסות שיזוף באיכות מעולה ובשל מקצועיות בלתי מתפשרת של אנשי הצוות. שיזוף בהתזה במרכז וגם שיזוף בהתזה בשרון הם פופולאריים מאוד.

מכונת שיזוף בעמידה ברמת גן

כאמור, שיטת השיזוף בהתזה היא דרך אחת לשיזוף מבוקר. דרך אחרת היא שיזוף בעמידה. כאשר מחפשים מכון עם מכונת שיזוף בעמידה ברמת גן או בכל מקום אחר, חשוב לוודא שזוהי מכונה חדשנית העשויה בטכנולוגיה מתקדמת. באמצעות מכונת שיזוף בעמידה ברמת גן יוכל הלקוח להשיג את הגוון המחמיא לו. שיטה זו ידועה כשיטה בה הצבע מחזיק למשך זמן מקסימלי שהוא כחודש. מכון השיזוף והיופי של שלי ליטאי מציע מעבר לשיזוף בהתזה בשרון גם מכונת שיזוף בעמידה. התוצאות הן מצוינות וניכרות בתגובותיהם של הלקוחות שלא מאמינים למראה השזוף אך הטבעי שלהם לאחר השיזוף במכון.

מיטת שיזוף בעמידה

שיטה שלישית לשיזוף היא שיזוף על גבי מיטת שיזוף. ניתן לבחור מיטת שיזוף בעמידה או בשכיבה. לפני השיזוף חשוב לעבור טיפול מקדים של מריחת קרמים וחומרים ההופכים את הטיפול למבוקר. מיטת שיזוף בעמידה או שכיבה נחשבת לשיטה מבוקשת מאוד. השכיבה הופכת את השיזוף לזמן מנוחה ורגיעה. בין אם אתם מעוניינים בשיזוף בהתזה בשרון או מיטת שיזוף בעמידה, מכון השיזוף והיופי של שלי ליטאי מציע לכם את הטיפול הטוב ביותר באמצעות אנשי מקצוע מיומנים, מכשור חדשני ומתקדם ויחס חם ואישי שחשוב להתאמת הטיפול הטוב ביותר לכל לקוח.
 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

רוטשילד 78, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

קליניקת שלי ליטאי - קליניקה להסרת שיער