עיצוב גבות


הגבות מהוות את המסגרת של העיניים וכחלק מכך תורמות תרומה רבה למראה הפנים.

כחלק מכך, גבות שאינן מעוצבות תוך התאמה פרטנית למבנה הפנים ולנתונים נוספים, עלולות לפגוע באסתטיקה של מראה הפנים ואף ליצור מראה עייף או זעוף.

החדשות הטובות הן שתמיד ניתן לשנות את מראה הגבות ובאמצעות עיצוב גבות מקצועי ניתן להתאים אותן לצורת הפנים ולנתונים ויזואליים שונים.

אמנות לכל דבר ועניין

בכדי לבצע עיצוב גבות בצורה המיטבית צריך גם כישרון וגם ידע מקצועי נרחב – לדוגמא, בעת עיצוב גבות יש לשאוף ליצור גבה שהרוחב שלה יהיה שווה מהמקום בו היא מתחילה ועד לנקודה הגבוה היותר שלה – לאחר מכן היא תלך ותעשה יותר צרה.

כמובן, שיישום הדבר הזה בפועל הוא לא קל בעיקר מכיוון שאצל רבים יש מיני מפגעים בגבות הנובעים מסידור ועיצוב גבות שאינו מקצועי.

מהסיבות הללו, בכדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר, חשוב לבחור במעצבת גבות שהיא גם מקצועית וגם כשרונית בתחום – כזאת שתדע לעצב כל גבה ולהתאים אותה באופן מושלם לפנים.

כאן חשוב לציין שבעולם עיצוב הגבות גם קיימים טרנדים שונים,
מאוד חשוב לא למהר ולהתפתות לכל טרנד שכזה גם אם הוא לא מחמיא לפנים – כידוע, החשיבות הגבוהה ביותר תהיה להתאמת עיצוב הגבות לצורת הפנים ולתווים בלי קשר לטרנדים אופנתיים.

טיפ נוסף הנוגע לעיצוב גבות טמון בעובדה שלעיתים צריך להיעזר בסבלנות - לדוגמא, במקרים בם נוצר חור בגבה יש להמתין עד שהחורה התמלא ואז ניתן יהיה לקבל תוצאה יותר אסטטית ומרשימה.

הכתובת הנכונה לעיצוב הגבה

אם גם אתם מעוניינים ליהנות מגבות מרשימות ואסטטיות אשר מתאימות ומחמיאות לפנים שלכן – במכון היופי של שלי ליטאי תוכלו ליהנות מתוצאות אשר יענו על כל הדרישות והציפיות.

עם ניסיון של שנים רבות בתחום וזאת לצד הכישרון, הידע המקצועי והכלים המתאימים תוכלו להיות רגועים שעם סיום הטיפול אתם עתידים ליהנות מגבות מרשימות ומעוצבות ואף לקבל עליהן שפע של מחמאות.

לקבלת פרטים נוספים על עיצוב גבות ולקביעת תורים מוזמנים ליצור קשר עם שלי ליטאי.
 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

רוטשילד 78, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

קליניקת שלי ליטאי - קליניקה להסרת שיער