לק ג'ל

ציפורניים מטופחות הפכו כבר מזמן לסמל לנשיות ולחושניות.
מהסיבה הזאת נשים רבות מקפידות לבצע מספר פעולות על מנת לשמור על מראה מרשים ואסטטי של הציפורניים כמו מריחת לק והגעה על בסיס קבוע לטיפולי ציפורניים אצל אשת מקצוע.

העניין הוא שבלק רגיל יכולות להופיע התקלפויות אשר פוגעות במראה האסטטי של הציפורניים וזאת מעבר לעובדה שצריך לתחזק אותו כמעט על בסיס יומי.

אז החדשות הטובות עבור כל מי שמעוניינת לשמור על מראה ציפורניים מטופח ומרשים על בסיס קבוע הן שבאמצעות לק ג'ל ניתן יהיה להשיג את המטרה.

מה זה בעצם לק ג'ל?

מריחת לק ג'ל מורכבת ממספר פעולות אשר ייעודן להוביל לתוצאות המבוקשות, כאשר לצד הלק ג'ל עצמו אשר מבוסס על חומרים שונים במהותם מהלק הרגיל, נהוג להשתמש גם במוצרים כמו: טופ בסיס, נייל פרשר ואולטרהבונד – וזאת על מנת לקבל את התוצאות המרשימות ביותר.

בכדי לייבש כל שכבה אותה מורחים על גבי הציפורנים, עושים שימוש במנורת ייבוש ייעודית המבוססת על טכנולוגיה מתקדמת.

בכדי למרוח לק ג'ל וליהנות בסופו של דבר מהתוצאה הטובה ביותר יש צורך לבצע כאמור שורת פעולות אשר מצריכות ניסיון ומקצועיות מצד מי שמבצע אותן.

לק ג'ל אשר נמרח בצורה יסודית ומקצועית יכלול מגוון רחב של יתרונות כמו: יציבות לאורך זמן, עמידות גבוהה בפני מים וחומרי ניקוי וכמובן, מניעה ממצבים של התקלפויות ופגיעות שונות במראה הלק – לק ג'ל יאפשר רוגע בידיעה שהמראה המרשים של הציפורניים עתיד להישמר לאורך זמן.

ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר

במכון היופי של שלי ליטאי תוכלו ליהנות מהתוצאות האיכותיות והמרשימות ביותר של טיפולי לק ג'ל על גבי ציפורניים טבעיות.

מכון היופי מאובזר בציוד המתקדם, החדשני והאיכותי ביותר עבור המטרה, כאשר יחד עם הניסיון והרמה המקצועית הבלתי מתפשרת, תוכלו להיות שקטות כי אתן עתידות ליהנות מתוצאות בצורה של ציפורניים מרשימות ומטופחות, אשר מרוחות בלק ג'ל ממנו תוכלו ליהנות תקופת זמן ארוכה.

לקבלת פרטים נוספים על לק ג'ל ולקביעת תורים מוזמנות ליצור קשר עם שלי ליטאי מכון יופי.
 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

רוטשילד 78, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

קליניקת שלי ליטאי - קליניקה להסרת שיער