לייזר להסרת שיער | שלי ליטאי

לייזר להסרת שיער


למה כדאי לעשות טיפולי לייזר להסרת שיער? המראה החלק והאסתטי שכל גבר ואישה היו רוצים להגיע אליו הוא אפשרי בהחלט! באמצעות מכשור לייזר מתקדם, אשר פוגע בשורש השיערה, ניתן להגיע לתוצאות נפלאות תוך מספר טיפולים. הסרת השיער באמצעות לייזר קיימת בארץ כבר מעל 20 שנה, אך היום המכשור המתקדם להסרה של שיער גוף מביא איתו תוצאות מעולות, ללא כאב ובאמצעות טיפולים קצרים ויעילים יותר. אחד המכשירים המתקדמים ביותר, להסרה של שיער באמצעות לייזר, הוא מכשיר ה-Soprano Lazer אשר מאפשר לקוסמטיקאים לעשות עבודה מדוייקת יותר ויעילה יותר בכל טיפול להסרה של שיער. 

הסרת שיער שיטת סופרנו

מכשיר ה-Soprano Lazer פותח במטרה לתת מענה לקליניקות להסרות שיער אשר נדרשות להגיע לתוצאות מיטביות עבור המטופלים שלהן. הסרת שיער שיטת סופרנו מתאפיינת בשימוש ב-3 אורכים שונים של גלי לייזר המעניקים למכשיר ה-Soprano Lazer יכולות מדהימות, ומאפשרים טיפול בכל סוגי שיער הגוף ובכל צבעי וגווני העור של המטופלים. 

קביעת תור לטיפול לייזר להסרת שיער

אם אתם מעוניינים להתחיל בטיפול לייזר להסרת שיער, כדאי שתדעו כי לא ניתן להסיר שיער בטיפול אחד ובדרך כלל הטיפולים נמשכים לכ-10 מפגשים מלאים, תלוי באיזור הטיפול. לכן, מומלץ לכם להתחיל כבר עכשיו את הטיפולים המקצועיים להסרת השיער על מנת שתוכלו להינות מעור חלק ויפה כבר בחודשים הקרובים.

10 טיפולים של לייזר הסרת שיער

קיבלתם החלטה להתחיל בטיפולים של לייזר הסרת שיער? עשיתם החלטה נבונה! קליניקת שלי ליטאי, הממוקמת במרכז העיר כפר סבא, מציעה לכם חבילה משתלמת של 10 טיפולים להסרת שיער בלייזר עם הציוד המתקדם ביותר אשר קיים היום בתחום הלייזר להסרת שיער. הקליניקה של שלי ליטאי מספקת מעטפת שלמה של טיפולים אסתטיים איכותיים ומקצועיים לנשים וגם לגברים. 

טיפולי לייזר להסרת שיער דרך הקליניקה הוותיקה של שלי ליטאי

גרים באיזור השרון? אתם מוזמנים להגיע לטיפולי לייזר מתקדמים בקליניקה של שלי ליטאי. שלי ליטאי היא קוסמטיקאית בכירה בעלת הכשרה מקצועית בתחום הטיפולים הקוסמטיים והאסתטיים. שלי ליטאי בעלת ניסיון רב בתחום הסרת שיער גוף באמצעות לייזר. התקשרו עכשיו לקליניקה לקביעת טיפול אסתטי לגוף שלכם.
 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

ויצמן 34, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

שלי ליטאי - מרכז לטיפולי יופי מתקדמים