לייזר בפנים לנשים


טיפולי לייזר על סוגיהם השונים הפכו כבר מזמן לשיטה המועדפת להסרת שיער. שיער עודף פוגם במראה האסתטי והרצון להיפטר ממנו משותף לא רק לנשים אלא בשנים האחרונות גם לגברים רבים. הפנים הם אזור רגיש במיוחד בכל הקשור לטיפוח. עבור גברים ישנם תכשירי גילוח המתאימים לסוג השיער. הסרת שיער בפנים לנשים הוא מורכב יותר. היום ישנם טיפולי לייזר בפנים לנשים המאפשרים להן להפטר מהשיער באופן שאינו פוגע בפניהן. מכון היופי של שלי ליטאי בכפר סבא מציע טיפולי לייזר בפנים לנשים בשיטת SHR.

שיטת לייזר shr

מהי שיטת לייזר shr ובמה היא שונה משיטות טיפול בלייזר אחרות? שיטת לייזר shr מושתתת על הבזקי אור המוקרנים בתדירות גבוהה אך באנרגיה נמוכה. האנרגיה הנמוכה וההדרגתיות של קרן האור מאפשרת להשתמש בשיטת לייזר shr לכל סוגי העור, זאת בניגוד לשיטות לייזר מתקדמות פחות, וגם בתור שיטה לטיפול לייזר בפנים לנשים. עדינות הטיפול אינה פוגעת גם בעור רגיש כמו עור הפנים. הקרן העדינה גורמת להתנתקות הדרגתית של זקיק השערה מכלי הדם שסביבו. התנתקות מוחלטת מביאה לכך שהזקיק אינו צומח עוד.

הסרת שיער שיטת SHR בשרון

הסרת שיער שיטת SHR בשרון מקובלת מאוד בתור לייזר בפנים לנשים אך גם כשיטה להסרת קבוצות שיער גדולות באזורים נרחבים בגוף. העובדה שבטיפול אחד ניתן להסיר שיער משטחים גדולים הופכת את השיטה למבוקשת מאוד הן בקרב נשים והן בקרב גברים המעוניינים להסיר שיער מהחזה, הגב ועוד. מכון היופי של שלי ליטאי ידוע כמקום מומלץ לביצוע הסרת שיער שיטת SHR  בשרון. שלי ליטאי בעלת יד מקצועית ומיומנת וניסיון רב כך שבאמצעות השיטה היא מציעה לייזר בפנים לנשים ודואגת לטיפול מבוקר, עדין ויעיל המביא לתוצאות מעולות לאורך זמן.

הסרת שיער בבטן

מקום נוסף הנחשב רגיש אצל נשים הוא הבטן. מעבר ללייזר בפנים לנשים בשיטת SHR גם טיפול הסרת שיער בבטן הוא מבוקש בקרב נשים, במיוחד לקראת הקיץ. כל אישה רוצה להרגיש חופשי ללבוש את הביקיני ולדעת שהבטן שלה חלקה לחלוטין מבלי לגלות שערות מיותרות באמצע בילוי בים או בבריכה... במכון של שלי ליטאי העונה הבוערת היא גם העונה הבוערת לטיפולי הסרת שיער בבטן. כמובן שטיפול זה הוא רק חלק מהעניין. שלי מציעה גם שיטות שיזוף שונות ומפנקת את הלקוחות במגוון טיפולים נוספים כמו בניית ציפורניים, עיצוב גבות ועוד.
 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

רוטשילד 78, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

קליניקת שלי ליטאי - קליניקה להסרת שיער