טיפול לייזר להסרת שיער


שיער עודף הוא מטרד המשותף לכולם. אם בעבר בעיקר נשים היו מוטרדות משיער עודף וחיפשו שלל פתרונות להפטר ממנו, היום גם גברים רבים מעדיפים לעבור למראה החלק והפכו שותפים לכל הקשור להסרת שיער. טיפול לייזר להסרת שיער הוא טיפול מבוקש מאוד. הלייזר על פיתוחיו השונים נמצא כפתרון יעיל מאוד להסרת שיער. השילוב בין טיפול שאינו כואב לבין האפשרות להסיר קבוצות שיער גדולות בבת אחת הפכו אותו למבוקש מאוד. מכון היופי של שלי ליטאי בכפר סבא מציע טיפול לייזר להסרת שיער בשיטה מתקדמת הנקראת shr.

טיפולי לייזר בפנים

הפנים ידועים כאזור רגיש מאוד. עור הפנים הוא עדין מאוד ולכן ישנם תכשירים ומוצרי טיפוח מיוחדים לעור הפנים. גם הסרת שיער מהפנים היא מורכבת יותר. אצל נשים במיוחד שיער עודף בפנים לא מוסיף לדימוי שלהן ולמה שהן משדרות. טיפולי לייזר בפנים הפכו לפתרון מועדף עבור נשים שחיפשו דרך להיפטר משיער עודף בפנים. אם בעבר טיפולי לייזר בפנים לא התאימו לכל סוג של עור, היום טיפול לייזר להסרת שיער בשיטות מתקדמות שמציעה שלי ליטאי אינו דורש זאת.

לייזר shr בת"א

טיפול לייזר להסרת שיער באמצעותו ניתן להסיר כל סוג שיער הוא לייזר shr. ניתן למצוא לא מעט מכוני יופי המציעים לייזר shr בת"א. לייזר shr מושתת על הבזקי אור המוקרנים בתדירות גבוהה אך באנרגיה נמוכה. כך, לייזר shr בת"א ובכל מקום אחר נחשב לטיפול עדין ומבוקר אשר אינו גורם לכאבים, מהווה טיפול הסרת שיער בלייזר בכל מקום בגוף. בטיפול אחד ניתן להסיר שיער מאזורים גדולים, כשסדרת טיפולים תחזיק מעמד לאורך זמן. טיפול shr מתאים לכולם ובכך היתרון הגדול שלו על פני שיטות טיפול בלייזר מתקדמות פחות.

לייזר shr  בתל אביב

המתגוררים בתל אביב ובגוש דן נוטים לחפש לייזר shr בתל אביב. מכון היופי של שלי ליטאי הוא מקום מעולה לטיפול לייזר בשיטת shr הן לתושבי אזור השרון והן לתושבי תל אביב. אם אתם תוהים למה להגיע עד כפר סבא כשאפשר למצוא טיפולי לייזר shr בתל אביב תחשבו על החוויה אותה תעברו בתל אביב לעומת זו שתעברו בכפר סבא. שלי ליטאי היא בעלת הכשרה פורמלית וניסיון רב בכל מקצועות היופי. טיפולי shr  במכון שלה נעשים באמצעות המכשור והטכנולוגיות המתקדמים ביותר. לא רק שלי היא בעלת ניסיון רב ומיומנות אלא כל צוות המטפלים במכון. היחס האישי, האווירה הביתית וגם הנוחות שבהגעה ובחניה מהווים ערך מוסף ויתרון על פני מכוני יופי בתל אביב.
 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

רוטשילד 78, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

קליניקת שלי ליטאי - קליניקה להסרת שיער