הסרת שיער

מה היא הדרך הנוחה ביותר להסיר שיער? מה היא המשמעות של שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים להסרת השיער? מה היא הייחודיות של הטיפולים בקליניקה של שלי ליטאי?

מה שנכון היה לשנות השבעים או השישים בקרב הגברים הפך להיות לא נכון בימינו אנו. פעם נהגו הגברים לחשוף את שיער גופם בגאווה. נכון להיום כל שערה מיותרת בגופו של הגבר או בגופה של האישה נחשבת למציקה ומטרידה ועל כן ישנם הרבה מאוד פתרונות יצירתיים ומתקדמים ביותר על מנת שניתן יהיה להסיר את השערה לצמיתות. שלי ליטאי מציעה לכם שירותי הסרת שיער מהמובילים ביותר בעולם.

הטכניקות שנהגו לעשות בהן שימוש בעבר כמו גילוח השיער או מריטתו של השיער בעזרת כל מיני סוגים של שעווה הולכות ומאבדות את מקומן לטובת טכניקות של שימוש במכשירי הלייזר השונים אשר מסירים את השיער לצמיתות.

הסרת שיער בקליניקה של שלי ליטאי בכפר סבא היא כאמור הרבה יותר משתלמת לעיקר בשל העובדה שהיא מונעת את הצורך להתעסק עם שיער הגוף המיותר מידי יום. ניתן כאמור במספר טיפולים להפוך את הגוף להרבה יותר חלק ויפה. כמו כן חשוב מאוד לציין כי לפני כל טיפול באמצעות מכשיר כזה או אחר יבחן המטופל על ידי איש המקצוע על מנת לוודא את כשירותו לעבור סוג כזה של טיפול הסרת שיער. כמו כן יקבל כל מטופל הסבר מפורט לגבי סיכויי ההצלחה ולגבי תהליך ההסרה של השיער.

הורדת שיער ipl? נסו את הטיפול של שלי ליטאי !
אין ספק כי בכדי להגיע אל התוצאות המרשימות ביותר ולהשיג את הגוף החלק ביותר חשוב מאוד לקבל את שירות ברמה של שלי ליטאי שלאורך כל שנות פעילותה נוספו עוד ועוד מטופלים מרוצים לטיפולי הורדת שיער ipl ושירותים נוספים שהקליניקה מציעים.

אילו עוד טיפולים אצל שלי ליטאי ?
כאמור בקליניקה של שלי ליטאי ניתן ליהנות ממגוון מרשים ביותר של טיפולים וביניהם הורדת שיער SHR,  טיפולי שיזוף בהתזה, בניית ציפורניים, ועוד. שירות מעולה לשביעות רצון למטופלים.
 
מבצע הסרת שיער לבקיני מלא
599 ש"ח בלבד!


* בכפוף לתקנון
מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

רוטשילד 78, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

קליניקת שלי ליטאי - קליניקה להסרת שיער