הסרת שיער shr | שלי ליטאי

הסרת שיער shr


מהן שיטות הסרת השיער הפופולריות ביותר? טכניקת הסרת השיער באמצעות מכשור מתקדם מלווה אותנו כבר מעל שני עשורים. במהלך 20 השנה הללו המכשור להסרת השיער עבר שינויים רבים בשיפור היכולת להגיע לתוצאות טובות יותר בפחות כאבים למטופל. השיטות הנפוצות כיום הן:
 
1 - הסרת שיער shr - הנקראת גם Super Hair Removel.
2 - הסרת שיער IPL - הנקראת גם Intense Pulsed Light.
 
גם בשיטות הללו יש דרכים שונות לבצע את הטיפול, ובעזרת מיכשור מתקדם יותר ניתן להשתמש בשיטות הללו ולהגיע לתוצאות מדהימות. 

הסרת שיער בקליניקה ייעודית

על מנת שתוכלו להינות מטיפולי הסרת שיער מתקדמים, אתם יכולים לפנות לקליניקה המתמחה בתחום הסרת השיער. חשוב לפנות לקליניקה עם ניסיון בתחום מכיוון שמכשור מתקדם להסרת השיער מהגוף צריך ידיים מיומנות על מנת להגיע לתוצאות הרצויות.

הסרת שיער IPL

אחת השיטות החדשות והמתקדמות ביותר היא שיטת ה-IPL להסרת השיער מהגוף. בשיטה זו מתבצע טיפול בעזרת הבזקי אור מהירים אשר פוגעים בבסיס השיערה. שיטת ה-IPL מתאפיינת בטיפולים נוחים אשר אינם גורמים לכאב או לצריבה בעור המטופל. הטכנולוגיה המתקדמת של טיפולי ה-IPL משפרת את התוצאות למטופלים עם גווני שיער וצבעי עור שונים, אשר בעבר היה קשה להגיע איתם לתוצאות טובות.  

הסרת שיער shr בכפר סבא

גרים באיזור כפר סבא ומעוניינים בטיפולים להסרת השיער? בעיר כפר סבא תוכלו למצוא את הקליניקה המובילה בישראל להסרה של שיער גוף בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. 

קליניקת שלי ליטאי מציעה לכם הסרת שיער shr בכפר סבא לתוצאות יעילות לטווח הארוך. נמאס לכם ולכן לגלח את הגוף כל שבוע? הסרת שיער shr, עם המכשור המתקדם של קליניקת שלי ליטאי, תאפשר לכם להסיר את השיער בצורה מושלמת ולהגדיל את הטווחים בין כל מחזור צמיחה של שיער הגוף.  

קליניקת שלי ליטאי מציעה - הסרת שיער shr עם המכשור המתקדם ביותר

לקביעת תור לטיפול הראשון להסרת השיער מהגוף, התקשרו עכשיו לקליניקה של שלי ליטאי. הקליניקה המקצועית של שלי ליטאי ממוקמת במקום מרכזי ונוח להגעה ברחוב רוטשילד 78 בעיר כפר סבא. אלפי מטופלים ומטופלות נהנים מטיפולי אסתטיקה מקצועיים בקליניקה של הקוסמטיקאית שלי ליטאי. עכשיו הגיע הרגע שלכם!
 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

ויצמן 34, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

שלי ליטאי - מרכז לטיפולי יופי מתקדמים