הסרת שיער סופרנו SHR | שלי ליטאי

הסרת שיער סופרנו SHR


מה הכי חשוב לדעת לפני שפונים לקליניקה להסרה של שיער גוף? אם החלטתם לפנות לקליניקה להסרת שיער, כדאי שתכירו את החידושים הטכנולוגיים בשיטת הסרת שיער גוף. 

אחד המכשירים המתקדמים ביותר להסרה של שיער גוף הוא מכשיר הסרת שיער סופרנו SHR. מכשיר זה הומצא ע"י החברה אשר פיתחה את שיטת ה-shr להסרת השיער.
 
מכשיר ה-Soprano Lazer משלב טכנולוגיות שונות ומתקדמות להסרה של שיער גוף בצורה הטובה והיעילה ביותר. מכשיר ה-Soprano Lazer נבחר כמכשיר הלייזר להסרה של שיער גוף הטוב ביותר בעולם של תעשיית האסתטיקה. בארץ ניתן למצוא את מכשיר ה-Soprano Lazer רק בקליניקות המתקדמות ביותר. 

מעוניינים בהסרת שיער פנים?

הסרת שיער פנים יכולה להתאים לשיטת ה-IPL הנעזרת בהבזקי אור הנשלחים לכיוון בסיס השיערה. מכיוון שאיזור הפנים כולל עור רגיש לעצבוב, מכשיר ה-IPL יכול להתאים בצורה מושלמת להסרה של השיער באיזור זה. 

קליניקה להסרת שיער שיטת IPL באיזור השרון

אם אתם גרים באיזור השרון, תוכלו להגיע לקליניקה מקצועית להסרת שיער שיטת IPL ולעבור טיפול יעיל ומקצועי של הסרת שיער באיזור הפנים, הרגליים, הידיים ואיזורים נוספים בגוף. כאמור, שיטת הסרת השיער IPL מתאימה מאוד לאיזור הפנים אך גם משמשת להורדה של השיער באיזורים נוספים בגוף.

הסרת שיער שיטת shr

שיטה נוספת יעילה להסרת שיער היא שיטת shr. הסרת שיער שיטת shr משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת לחימום איזור בסיס השיערה ולפגיעה בשורש השיערה בצורה יעילה. 

אם החלטתם לטפל באיזורים השעירים בגוף, כדאי לכם לפנות לאחת הקליניקות הותיקות באיזור השרון - קליניקת שלי ליטאי. שלי ליטאי היא קוסמטיקאית בכירה בעלת ניסיון רב בטיפולים להסרה של שיער גוף לנשים וגברים. הקליניקה של שלי ליטאי ממוקמת באיזור מרכזי בכפר סבא המאפשר לכם ולכן הגעה נוחה דרך כביש 531 וכביש 4 מצפון ומדרום. 

הסרת שיער סופרנו SHR בקליניקה המתקדמת של שלי ליטאי

שלי ליטאי מציעה לכם ולכן טיפולים איכותיים של הסרת שיער סופרנו SHR עם המכשור המתקדם ביותר בעולם. בכדי שתוכלו להינות מהקיץ הבא עם גוף חלק ויפה, כדאי לכם להתחיל כבר עכשיו בטיפולים המקצועיים של שלי ליטאי להסרת שיער.
 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

ויצמן 34, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

שלי ליטאי - מרכז לטיפולי יופי מתקדמים