הסרת שיער לייזר | שלי ליטאי

הסרת שיער לייזר


אחת הדרכים המוכרות והידועות להסרה של שיער מהגוף היא הסרת שיער לייזר. אם עדיין לא ניסיתן את הסרת השיער בצורה הזו, כדאי שתדעו שזו שיטה מוכרת וידועה והיא מתבצעת במשך שנים ברחבי הארץ והעולם. ההסרה בלייזר החלה בשנת 1997 בארץ ובעולם ומיליוני מטופלים עברו את טיפולי ההסרה בלייזר המתקדמים. הטיפולים מתאימים לנשים ולגברים גם יחד ומאפשרים דילול השיער בצורה משמעותית עם תוצאות טובות ואיכותיות. 

הסרת שיער לנשים

נשים המתמודדות עם צמיחת שיער באופן מהיר באיזורים מסויימים בגוף, מכירות את המנהג הלא נעים של הורדת השיער במקלחת או בחדר מספר פעמים בשבוע. באמצעות הסרת שיער לנשים עם מכשור מתקדם, ניתן להגיע לתוצאות מצויינות ולאפשר צמיחת שיער בטווחים ארוכים הרבה יותר. בכדי להגיע לתוצאות טובות עם טיפולים מקצועיים, מומלץ לפנות לקליניקה המתמחה בהסרה של שיער בלייזר ובשיטות השונות כגון IPL ושיטת ה-shr. 

מעוניינות בהסרת שיער מפשעות?

אחד האיזורים בהם העור רגיש ולא נוח לגילוח הוא איזור המפשעות. הסרת שיער מפשעות ניתן לבצע במספר טיפולים מסויים אשר יאפשר לכן טווחים גדולים יותר בין מחזורי הצמיחה של השיערות באיזור. מיליוני נשים בעולם ואלפי נשים בישראל מבצעות את הסרת השיער באיזור המפשעות בכל שנה ונהנות משיגרת חיים נוחה, קלה וחלקה יותר. 

הסרת שיער סופרנו Soprano

הסרת שיער סופרנו באמצעות מכשיר ה-Soprano Lazer נחשב לשיא הטכנולוגיה של הסרת השיער. אם אתן מעוניינות בטיפול להסרת השיער עם המכשור המקצועי ביותר, אתן מוזמנות להגיע לקליניקה של שלי ליטאי ולקבל טיפול מקצועי עם קוסמטיקאית מוסמכת בעלת ניסיון רב בהסרה של שיער נשים. במכון היופי של שלי ליטאי בכפר סבא, תוכלו למצוא מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים מעולים אשר ישאירו אתכן יפות וצעירות ובעיקר נטולות שיער גוף. 

קליניקת שלי ליטאי מציעה - הסרת שיער לייזר עם מכשור מתקדם

הקליניקה של שלי ליטאי כוללת את הציוד המתקדם ביותר להסרה של שיער גוף לנשים. אם את מעוניינת לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפולים בלייזר, את יכולה ליצור קשר כבר עכשיו עם הקליניקה של שלי ליטאי דרך מספר הטלפון המופיע בראש הדף, או לחילופין להשאיר פרטים אישיים באתר של הקליניקה. 
 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

ויצמן 34, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

שלי ליטאי - מרכז לטיפולי יופי מתקדמים