הסרת שיער בלייזר מפשעות


במיוחד לקראת הקיץ נשים רבות מחפשות מקום אמין ומקצועי לעבור בו הסרת שיער בלייזר. טיפולי הלייזר הבולטים בקיץ הם אלה הנעשים באזורים החשופים עם ביקיני כמו בית השחי והמפשעות. הסרת שיער בלייזר מפשעות הוא טיפול מבוקש מאוד. אזור המפשעות הוא אזור רגיש מאוד ועדין. פעמים רבות גילוח גורם בו לאדמומיות ורגישות. מכון היופי של שלי ליטאי בכפר סבא מציע הסרת שיער בלייזר מפשעות בשיטת SHR, שיטה מתקדמת הידועה בעדינות שלה.

הסרת שיער בלייזר כל הגוף

אם בקרב נשים הטיפולים הבולטים הם הסרת שיער בלייזר מפשעות או בית שחי לקראת הקיץ, גברים רבים מחפשים הסרת שיער בלייזר כל הגוף. ישנם גברים שעושים זאת בלי קשר לעונת הקיץ, פשוט מהרצון להיות בעלי גוף חלק, וישנם גברים אצלם הרצון להסרת שיער בלייזר כל הגוף מתעורר יותר לקראת הקיץ וההליכה לים או לבריכה. שיטת SHR מתאימה להסרת שיער בכל הגוף ובניגוד לשיטות לייזר מתקדמות פחות מתאימה גם לכל סוגי העור. שלי ליטאי מציעה הסרת שיער בלייזר כל הגוף. המכשור החדיש והטכנולוגיות המתקדמות ביותר מאפשרים להסיר בטיפול אחד שיער מאזורים נרחבים בגוף.

הסרת שיער בלייזר ברמת גן

הסרת שיער בלייזר מפשעות או באזורים אחרים נחשב לדרך המבוקשת ביותר היום להסרת שיער. ניתן למצוא מכוני יופי המציעים הסרת שיער בלייזר ברמת גן, תל אביב ולמעשה בכל הארץ. מה חשוב לבדוק לפני שמחליטים ללכת למכון הסרת שיער בלייזר ברמת גן? חשוב מאוד לבדוק את שיטת הלייזר המדוייקת. כאמור היום ישנן שיטות שונות ללייזר, מתקדמות יותר או פחות. הפחות מתקדמות לא מתאימות לכל סוגי העור. שיטת SHR היא שיטה מתקדמת ולא כל מכון מציע אותה. חשוב גם לבדוק מהי הכשרתו של המטפל- האם עבר הכשרה פורמלית בטיפולי לייזר? ישנם מקומות רבים בהם המטפלים צוברים ניסיון על גב המטופלים- תרתי משמע... שלי ליטאי עברה את כל ההכשרות הנדרשות ומקפידה להתעדכן באמצעות השתלמויות מקצועיות וכך גם אנשי הצוות. כדאי לקרוא על המקום, לראות תגובות והמלצות.

עיצוב גבות בת"א

בנוסף להסרת שיער בלייזר מפשעות או אזורים אחרים אתם מעוניינים בטיפולי יופי עדינים כמו עיצוב גבות? אמנם ניתן למצוא עיצוב גבות בת"א אך אין ספק שעיצוב גבות אצל שלי ליטאי בכפר סבא יהיה פינוק וחוויה אמיתיים. אם למכון עיצוב גבות בת"א תגיעו עם הלשון בחוץ לאחר חיפוש חניה מייגע ופקקים, אצל שלי תזכו לא רק ליד מקצועית ועדינה שתעצב את הגבות ותתן להן מראה טבעי, אלא גם לאווירה רגועה וביתית ותנאים נוחים, כולל מציאת מקום חניה ביתר קלות.

 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

רוטשילד 78, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

קליניקת שלי ליטאי - קליניקה להסרת שיער