הסרת שיער בלייזר מפשעות | שלי ליטאי

הסרת שיער בלייזר מפשעות


מחפשות מרכז לטיפולי יופי מתקדמים להסרת שיער בלייזר מפשעות? כדאי לכן לדעת כי המכשור המתקדם היום מאפשר לעשות הסרה של השיער באיזור המפשעה ללא כאבים וללא כוויות בעור. 
איזור המפשעה הוא אחד האיזורים הרגישים בגוף. הרגישות לעצבוב של איזור המפשעה מחייב שימוש בטכנולוגיה מתקדמת לטיפול בהורדה של השיער. מכיוון שהמכשירים הטכנולוגיים להסרה של השיער משתמשים בגלי אור וחום, יש חשיבות לטיפול מקצועי ומיומן באיזורים הרגישים.

איך מתבצעת הסרת שיער במפשעה?

לאחר שהגעתן לקליניקה מקצועית להסרה של השיער, הקוסמטיקאית תתאים לכן את המכשיר להסרת השיער אשר משתמש בטכנולוגיה המתאימה לגוון העור וצבע השיער שלכן. בטיפול יגלחו את השערות וישימו ג'ל מיוחד על האיזור המיועד לגילוח. הטיפול להסרת שיער במפשעה מתבצע עם מכשור מתקדם אשר אינו גורם לכאבים ומאפשר נוחות למטופלת המגיעה להסרה של השיער במפשעה. 

מה המחיר להסרת שיער במפשעות?

מכיוון שהסרה של שיער באמצעות לייזר מתבצע במספר טיפולים, המחיר להסרת שיער במפשעות נקבע על-פי מספר הטיפולים הנדרשים להורדה של השיער. לאחר בדיקה ראשונית של האיזור המיועד לטיפול, יהיה ניתן לקבוע מחיר כולל לטיפולים בהתאם לגוון העור שלכן וצבע שיער הגוף. 

הסרת שיער בסופרנו לייזר SHR

אחד המכשירים המתקדמים ביותר להסרה של שערות גוף הוא מכשיר ה-Soprano Lazer. הסרת שיער בסופרנו לייזר SHR מאפשרת טיפול איכותי לכל גווני העור וצבעי שיער הגוף. אם אתן מעוניינות בטיפולים מקצועיים ויעילים להסרת שיער בלייזר מפשעות, כדאי לכן לפנות לקליניקה הוותיקה של שלי ליטאי. קליניקת שלי ליטאי מתמחה בטיפולים קוסמטיים ואסתטיים מתקדמים לנשים ולגברים. כאמור, איזור המפשעות אצל האישה הוא רגיש לעצבוב ולכן חשוב לטפל בו במכשור מתקדם המתאים לעור הגוף העדין באיזור זה. 

הקליניקה של שלי ליטאי מציעה לכן סדרת טיפולים מקצועיים בהסרה של שיער המותאמים במיוחד לאיזור המפשעות של האישה. 

קליניקת שלי ליטאי מציעה - הסרת שיער בלייזר מפשעות

להסרה של שיער מאיזור המפשעות, השאירו פרטים באתר של קליניקת שלי ליטאי, או לחילופין התקשרו למספר הטלפון המופיע בראש אתר האינטרנט של הקליניקה. צוות הקליניקה ישמח לראותכן ולתת לכן שירות מקצועי ואישי עם המחירים המשתלמים ביותר להסרה של שיער באיזור המפשעות.
 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

ויצמן 34, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

שלי ליטאי - מרכז לטיפולי יופי מתקדמים