הסרת שיער בכל הגוף | שלי ליטאי

הסרת שיער בכל הגוף


מעוניינת להינות מגוף חלק ונקי משערות? באמצעות טיפולים מתקדמים להסרת שיער בכל הגוף, תוכלי להינות מגוף חלק ויפה לאורך כל השנה, ובעיקר בחודשי הקיץ! לא כל 
הנשים נולדו עם גנים "טובים" של גוף חלק ומעט שיער גוף, אבל למרות זאת יש פתרון גם לבעיית שעירות היתר. שיער מיותר אינו צריך להיות נחלת הכלל כשיש היום טיפולים מעולים להורדת השיער מהגוף.

מוצאת את עצמך מגלחת שערות מהידיים ומהבטן כל שבוע? הגיע הזמן שתתקדמי להורדה של השיער באמצעות טכנולוגיה מתקדמת אשר מאפשרת לך להינות מטווחים גדולים יותר של מחזורי הצמיחה של השיער. 

האם כדאי לי לעשות הסרת שיער בבטן?

הסרת שיער בבטן היא מומלצת ביותר לכל אישה. איזור הבטן הוא רגיש לעצבוב ובעבר המכשור הרפואי להורדת שיער היה גורם לצריבה לא נעימה בעור. כיום, הטיפולים להסרה של השיער מאפשרים למטופל לעבור טיפול נוח וללא כאבים. אם ברצונך ללכת לים בחודשי הקיץ עם ביקיני חדש, כדאי לך להתחיל כבר עכשיו בטיפולים להסרת השיער מאיזור הבטן. חשוב לבחור בקליניקה עם וותק ומטפלים מוסמכים ומקצועיים.

האם אפשר לעשות הסרת שיער בהיר?

נהוג לחשוב כי הסרת שיער בהיר היא לא אפשרית, אך היום ישנו מכשור חדשני המאפשר גם הורדה של השיער הבהיר מהגוף. המכשיר המתקדם נקרא Soprano Lazer והוא מהווה פריצת דרך בכל הנוגע למכשור מקצועי להסרה של שיער מהגוף. מכשיר ה-Soprano Lazer מאפשר הסרה של השיער מחלקים שונים בגוף כגון בטן, רגליים, מפשעות, עורף, גב וידיים. 

קביעת תור להסרת שיער בידיים

קיבלת החלטה לעשות הסרת שיער בידיים? הגעת למקום הנכון! הקליניקה המקצועית של שלי ליטאי מאפשרת לך לעשות טיפולים איכותיים של הורדת שיער עם ציוד מתקדם המאפשר הסרה גם לבעלי שיער בהיר. שלי ליטאי היא קוסמטיקאית מהבכירות בישראל המספקת שירות אישי ומקצועי ללקוחותיה כבר מעל 15 שנים. הקליניקה של שלי ליטאי מתאפיינת בשימוש באמצעים הטכנולוגיים הטובים ביותר הקיימים היום בתחום הסרת שיער בכל הגוף. 

הסרת שיער בכל הגוף דרך המכשירים המתקדמים ביותר של קליניקת שלי ליטאי

מעוניינת לקבוע פגישת ייעוץ עם שלי ליטאי? התקשרי עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש הדף! 
 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

ויצמן 34, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

שלי ליטאי - מרכז לטיפולי יופי מתקדמים