הורדת שערות


שיער מיותר היה תמיד צרה צרורה עבור נשים. היום גם גברים רבים לא אוהבים את המראה השעיר ומעדיפים לעבור למראה החלק. אם בעבר הורדת שערות היתה כואבת וגרמה סבל ממש וגם החזיקה זמן לא רב, היום ישנן שיטות מתקדמות להורדת שערות שהמובילה בהן היא הורדת שערות בלייזר. מכון היופי של שלי ליטאי מציע הסרת שיער בלייזר בכפר סבא בשיטות ופיתוחים מתקדמים של שיטת הלייזר הסטנדרטית.

הורדת שערות בלייזר

כשחושבים היום על הורדת שערות השיטה הראשונה שעולה היא הורדת שערות בלייזר. היום ישנן מספר גרסאות של הורדת שערות בלייזר וסוגים שונים של מכשירים הנבדלים מעט זה מזה בסוג הקרן שהם מקרינים, עוצמתה ותדירותה. בעבר הורדת שערות באמצעות לייזר לא התאימה לכל סוג של שיער והיתה בעיה להסיר שיער בהיר. בשיטה בה משתמשת שלי ליטאי להורדת שערות ניתן להסיר את כל סוגי השיער. שיטה זו הנקראת SHR היא שיטה מתקדמת המסירה את השיער העודף ביעילות ושומרת על תוצאות לאורך זמן.

הסרת שיער בלייזר בכפר סבא

כשאומרים הסרת שיער בלייזר בכפר סבא אומרים שלי ליטאי! מכון היופי של שלי ליטאי כולל בתוכו את המכשור החדיש ביותר להורדת שערות. בשיטת ה- SHR הורדת שערות נעשית באמצעות הבזקי אור בעלי תדירות גבוהה ואנרגיה נמוכה. הורדת שערות בשיטה זו נעשית באופן מבוקר שאינו גורם נזק לתאי העור. בהדרגה משתחרר זקיק השערה מתאי הדם המחוברים אליו ומזינים אותו וכך אינו צומח עוד. הסרת שיער בלייזר בכפר סבא אצל שלי ליטאי אינו כואב ומאפשר הסרת שיער במהירות בכמויות גדולות ומאזורים שונים בגוף.

הסרת שיער בלייזר במרכז

אמנם הסרת שיער בלייזר מבוקשת בכל הארץ אך אין ספק כי הסרת שיער בלייזר במרכז מבוקשת במיוחד. ניתן למצוא מכוני יופי רבים המציעים הסרת שיער בלייזר במרכז אך אין ספק כי הורדת שערות בשיטת SHR אצל שלי ליטאי היא חוויה אחרת. אם אתם מפקפקים בכך שזו חוויה, אז בואו ותנסו. המכשור החדיש בטכנולוגיה מתקדמת, המקצועיות של שלי ואנשי הצוות המטפלים, היחס האישי, האווירה הביתית והנעימה- כל אלה באמת הופכים הורדת שערות אצל שלי ליטאי לחוויה. אפשר גם לפנק את עצמכם עד הסוף ולארגן לעצמכם חבילת טיפוח מושלמת אם באמצעות מריחת לק ג'ל או בניית ציפורניים ואפילו עיצוב גבות. בנוסף, נוחות ההגעה והחניה והאווירה הרגועה שמחוץ לתל אביב מוסיפים עוד לחוויה הנעימה.
 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

רוטשילד 78, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

קליניקת שלי ליטאי - קליניקה להסרת שיער