בניית ציפורניים

רוב הנשים מעוניינות ליהנות מציפורניים מטופחות ומרשימות, אך בעקבות סיבות גנטיות או כתוצר של הרגלים שונים, יוצא שמראה הציפורניים הטבעיות שלהן הוא רחוק מלהיות משביע רצון.

החדשות הטובות הן שכיום קיימות טכניקות שונות של בניית ציפורניים וטומנות בחובן את האפשרות ליהנות ממראה מרשים ואסטטי של ציפורניים לאורך זמן.

כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות הטמונים בהליך של בניית ציפורניים חשוב לבחור בקפידה את אשת המקצוע אשר תבצע את הבנייה כמו גם את שיטת הבנייה.

שיטות שונות לבניית ציפורניים

כל מי שעושה את צעדיה הראשונים בעולם בניית הציפורניים עתידה לגלות שישנן שיטות שונות באמצעותן ניתן להשיג את המטרה ולכל אחת מהן יש את היתרונות שלה, כאשר השיטות הנפוצות ביותר כיום עבור השגת המטרה הינן:

  • שיטת אקריל – שיוף הציפורניים הטבעיות באמצעות מכונה ייעודית, מריחת חומר מקשר כמו גם תערובת אקריל, שיוף הציפורניים. בסופו של התהליך אמורות להתקבל ציפורניים חזקות באורך הרצוי.
  • שיטת טבילה – שיוף הציפורניים הטבעיות באמצעות מכונה ייעודית, מריחת חומר מקשר ולאחריו דבק איכותי וייחודי ייעודי למטרה, טבילת הציפורניים באקריל מספר פעמים – בהתאם לעובי הציפורניים הרצוי.
  • בנייה בג'ל – שיטה חדישה יחסית, אשר מבוססת על חומרים ג'ליים המתקשים באמצעות ייבוש בקרניים אולטרה סגולות ויוצרים מראה ציפורניים טבעיות.


לצד שיטות אלו קיימות שיטות נוספות לבניית ציפורניים, כאשר אשת מקצוע מנוסה, תכיר את כל השיטות המדוברות ואף תקפיד להתעדכן בשיטות ובטכניקות חדשות – חידושים בתחום יוצאים לעיתים קרובות ובכדי שהלקוחות יוכלו ליהנות מכל התועלות הטמונות באותן השיטות, חשוב שבעלת המקצוע תלמד אותן ותיישם אותן.

הכתובת לציפורניים מטופחות ומרשימות

במכון היופי של שלי ליטאי תוכלו ליהנות מכל השיטות המתקדמות והאיכותיות ביותר לבניית ציפורניים.

השילוב בין עדכניות, שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובחומרים האיכותיים בשוק, ידע מקצועי נרחב וניסיון של שנים, מאפשרים לשלי ליטאי לאפשר לכל לקוחה ליהנות מציפורניים מטופחות ומרשימות וליהנות מהן למשך תקופת זמן ארוכה.

אז אם גם אתן מעוניינות בבניית ציפורניים בכל שיטה, אתן מוזמנות ליצור קשר עם שלי ליטאי לקבלת כל הפרטים ולקביעת תורים.

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

רוטשילד 78, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

קליניקת שלי ליטאי - קליניקה להסרת שיער