איפור מקצועי לערב


גם נשים שנוהגות להתאפר באופן קליל מאוד ביומיום רוצות להיראות במיטבן כאשר מדובר על אירוע חגיגי כמו בת או בר מצווה או אירוע רשמי מטעם העבודה. איפור מקצועי לערב הוא תחום בתוך מקצועות האיפור. הוא דורש השקעה וסבלנות רבה, התאמה מושלמת של האיפור לנתוניה של האישה, כמו גוון עורה, הצבעים האהובים עליה והלבוש אותו היא מתכננת. אם אתן מחפשות איפור מקצועי לערב באזור המרכז  והשרון, מכון היופי של שלי ליטאי הוא המקום עבורכם. שלי בוגרת לימודי איפור ומקצועות יופי נוספים כך שתוכל ליצור את המראה עליו חלמתן ולהביא להופעה מושלמת.

עיצוב גבות במרכז

כל עוד מראה הגבות הוא מאוזן, הן לא מושכות את תשומת הלב בפנים. העיניים, האף והשפתיים הם הכוכבים הראשיים. עם זאת, כאשר הגבות אינן במצב מאוזן- עבות ושעירות מדי או להיפך- כמעט ובלתי נראות, ההשפעה שלהן על מראה הפנים היא רבה. לכן, עיצוב גבות במרכז הוא אחד מטיפולי היופי המבוקשים. אצל נשים בגיל צעיר עיצוב גבות במרכז יכלול לרוב דילול ועיצוב באופן שיתאים למבנה הפנים ויראה טבעי ואסתטי. בגיל מבוגר העיצוב יכלול לרוב עיבוי של הגבות שישתלב היטב עם הגבות הטבעיות. כאשר נעשה איפור מקצועי לערב, אחד משלבי תהליך האיפור הוא עיצוב גבות, זאת בכדי ליצור מראה מושלם בו הגבות יראו במצב מאוזן וטבעי כך שלא ימשכו תשומת לב ויפריעו למראה מרשים.

עיצוב גבות בשרון

עיצוב גבות בשרון ובכלל דורש, ממש כמו איפור מקצועי לערב, יד עדינה, מיומנות וניסיון. מכון היופי של שלי ליטאי מציע לצד איפור מקצועי לערב גם עיצוב גבות בשרון. אל המכון מגיעות נשים לא רק מאזור השרון אלא גם מתל אביב וגוש דן. היציאה מן העיר הצפופה לכפר סבא בה נמצא המכון מהווה בילוי ממש. היד המקצועית של שלי ליטאי, העדינות ובכלל האווירה הנעימה שיש במכון מביאות אליו נשים לא רק לצורך עיצוב גבות בשרון אלא גם לטיפולי יופי אחרים.

עיצוב גבות בכפר סבא

גבות מהוות מסגרת לפנים ולכן צריכות להיות מותאמות אליהם באופן מושלם. עיצוב גבות בכפר סבא מתלווה לאיפור מקצועי לערב וכך נוצר מראה שאותה אישה לא חלמה אפילו שתוכל להגיע אליו. אם אתם מחפשים עיצוב גבות בכפר סבא הכולל איפור מקצועי לערב, אין ספק שמכון היופי של שלי ליטאי הוא המקום. מקצועיות בלתי מתפשרת, עדינות ונעימות יהפכו את עיצוב הגבות והאיפור לבילוי מפנק.
 

טיפולים נוספים:

מעוניינים בפרטים נוספים על הטיפולים בקליניקה שלנו?
נשמח לעמוד לשירותכם! מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:
 

קבעי עוד היום
פגישת ייעוץ אישית!

מלאי פרטיך וניצור קשר:
 

רוטשילד 78, כפר סבא
שעות פתיחה: 10:00-19:00 | שלישי סגור | שישי – עד 14:00
לקביעת תור:  072-33-80-130

קליניקת שלי ליטאי - קליניקה להסרת שיער